NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPIEKUN KLIENTA

Miejsce pracy: Babice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Labra jest polskim producentem opraw oświetleniowych w nowoczesnej stylistyce, dla sklepów, biur, hoteli i przestrzeni mieszkalnych.

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu i zostań Opiekunem Klienta.

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • profesjonalna obsługa klienta
  • telefoniczne umawianie klientów na spotkania
  • reklamowanie i przedstawianie oferty podczas spotkań z klientami
  • realizacja założonych celów
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
  • umiejętność tworzenia i utrzymywania relacji z klientami
  • umiejętność prezentowania oferty i możliwości firmy
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra dykcja, płynność i swoboda wypowiedzi
  • umiejętność uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dyspozycyjność (praca w biurze, w terenie, w domu)

Firma oferuje:

  • szkolenia produktowo-sprzedażowe
  • pakiet medyczny
  • komputer służbowy
  • telefon komórkowy
  • samochód do wyjazdów służbowych
  • pracę w sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do nowości technicznych i zagadnień związanych z branżą oświetlenia LED
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dni powszednie (wolne weekendy)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Babice